Google Code Prettify (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Pages
az: Səhifələr

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Default
az: Susmaya görə

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: All
az: Hammısı

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Global settings
az: Qlobal parametrlər

en: Print
az: Çap et

en: About
az: Haqqında

en: Styles
az: Üslublar
