Google Code Prettify (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Pages
el: Σελίδες

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: All
el: Όλες

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Global settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
el: Εισάγετε μία σελίδα ανά γραμμή ως μορφή διαδρομών του Drupal. Ο χαρακτήρας '*' είναι μπαλαντέρ. Παραδείγματα διαδρομών: %blog για τη σελίδα των ιστολογίων και %blog-wildcard για κάθε προσωπικό ιστολόγιο. %front είναι η κεντρική σελίδα.

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
el: Αν έχει επιλεχτεί η κατάσταση λειτουργίας PHP, εισάγετε τον κώδικα PHP μεταξύ των %php. Πρέπει να σημειωθεί ότι η εκτέλεση λανθασμένου κώδικα PHP μπορεί να θέσει εκτός λειτουργίας τον ιστοτόπο σας.

en: Print
el: Εκτύπωση

en: About
el: Περί

en: Example:
el: Παράδειγμα:

en: Define CSS
el: Ορισμός CSS

en: Styles
el: Στυλ
