Google Code Prettify (7.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: User interface
gu: વપરાશકર્તા ઈન્ટરફેસ

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: All
gu: બધા

en: About
gu: વિશે
