Google Code Prettify (7.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Pages
ka: გვერდები

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: All
ka: ყველა

en: Global settings
ka: ზოგადი პარამეტრები
