prettyPhoto Formatters (7.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Next
am: ቀጣይ

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Default
am: ነባሪ

en: Close
am: ዝጋ

en: View mode
am: የእይታ ሁኔታ
