prettyPhoto Formatters (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Previous
ar: السابق

en: Next
ar: التالي

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Default
ar: الافتراضي

en: Theme
ar: حلة

en: Original image
ar: الصورة الأصلية

en: Normal
ar: طبيعي

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: here
ar: هنا

en: Close
ar: إغلاق

en: Installed
ar: مثبت

en: Autoplay
ar: تشغيل آلي

en: Expand
ar: توسيع

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)

en: Image style: @style
ar: نمط الصورة: @style

en: View mode
ar: نمط المشاهدة

en: Rendered as @mode
ar: يقدم كـ  @mode
