prettyPhoto Formatters (7.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Previous
bn: পিছনে

en: Next
bn: পরবর্তী

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Installed
bn: ইন্সটলকৃত
