prettyPhoto Formatters (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (22 entries)

en: Previous
bo: གོང་གི

en: Next
bo: འོག་མ

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: Original image
bo: ཐོག་མའི་པར་རིས

en: Normal
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: here
bo: འདིར།

en: Padding
bo: ནང་གི་བར་ཐག

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Default height
bo: སོར་འཇོག་གི་མཐོ་ཚད།

en: Default width
bo: སོར་འཇོག་གི་ཞེང་ཚད།

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན

en: Keyboard shortcuts
bo: མཐེབ་གཞུང་གི་མྱུར་མཐེབ།

en: Expand
bo: རྒྱ་སྐྱེད

en: None (original image)
bo: མེད་པ༼ཐོག་མའི་པར་རིས༽

en: Image style: @style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ་ལ་@style

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ
