prettyPhoto Formatters (7.x-1.0-beta1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Previous
dz: ཧེ་མམ།

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག
