prettyPhoto Formatters (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Theme
eu: Tema

en: Original image
eu: Irudi originala

en: Normal
eu: Arrunta

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: here
eu: hemen

en: Close
eu: Itxi

en: Installed
eu: Instalatuta

en: Expand
eu: Zabaldu

en: Image style: @style
eu: Irudiaren tankera: @style
