prettyPhoto Formatters (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (26 entries)

en: Previous
fi: Edellinen

en: Next
fi: Seuraava

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Default
fi: Oletus

en: Theme
fi: Teema

en: Original image
fi: Alkuperäinen kuva

en: Normal
fi: Normaali

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: here
fi: täällä

en: Padding
fi: Täyte

en: Close
fi: Sulje

en: Slow
fi: Hidas

en: Fast
fi: Nopea

en: Animation speed
fi: Animaation nopeus

en: Installed
fi: Asennettu

en: Expand
fi: Laajenna

en: Opacity
fi: Läpinäkyvyys

en: Slideshow speed
fi: Diaesityksen nopeus

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)

en: Image style: @style
fi: Kuvan tyyli: @style

en: View mode
fi: Näyttötila

en: Rendered as @mode
fi: Renderöity muodossa @mode

en: Thumbnail style
fi: Pikakuvakkeen tyyli
