prettyPhoto Formatters (7.x-1.0-beta1) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Previous
fil: Nakaraan

en: Next
fil: Susunod

en: Save configuration
fil: Pangalagaan ang pagsasaayos

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Default
fil: Pamantayan
