prettyPhoto Formatters (7.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
de: Abgschaltet

en: Enabled
de: Ygschaltet

en: Original image
de: Original-Bild

en: Width
de: Breiti

en: Height
de: Höchi
