prettyPhoto Formatters (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Original image
he: התמונה המקורית

en: Normal
he: נורמלי

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Close
he: סגירה

en: Facebook
he: פייסבוק

en: Installed
he: מותקן

en: Autoplay
he: הפעלה אוטומטית

en: Expand
he: הרחב

en: Twitter
he: טוויטר

en: Image style: @style
he: סגנון תמונה: @style

en: View mode
he: מצב תצוגה

en: Rendered as @mode
he: רונדר כ@mode
