prettyPhoto Formatters (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Previous
jv: Sakdurunge

en: Next
jv: Sakterusé

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Default
jv: Gawan

en: Theme
jv: Tema

en: Original image
jv: Gambar asli

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: here
jv: nag kéné

en: Installed
jv: Dipasang

en: Expand
jv: Kembangna

en: None (original image)
jv: Nihil (gambar asli)

en: Image style: @style
jv: Gayané gambar: @style
