prettyPhoto Formatters (7.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Previous
ka: წინა

en: Next
ka: შემდეგი

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე
