prettyPhoto Formatters (7.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Default
kk: Стандартты

en: Twitter
kk: Твиттер
