prettyPhoto Formatters (7.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Previous
km: មុន

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Original image
km: រូបភាព​ដើម

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Close
km: បិទ

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង

en: Expand
km: ពង្រីក

en: None (original image)
km: គ្មាន (រូបភាព​ដើម)

en: Image style: @style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព ៖ @style
