prettyPhoto Formatters (7.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (17 entries)

en: Previous
kn: ಹಿಂದಿನ

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Theme
kn: ಪರಿಸರವಿನ್ಯಾಸ

en: Normal
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: Fast
kn: ಅಂಟಿಸು(_P)

en: Animation speed
kn: ಅನಿಮೇಶನ್ ವೇಗ

en: Installed
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪಿಸಲಾದ

en: Keyboard shortcuts
kn: ಕೀಲಿಮಣೆ ಶಾರ್ಟ್-ಕಟ್‌ಗಳು

en: Expand
kn: ಹಿಗ್ಗಿಸು

en: Twitter
kn: ಟ್ವಿಟ್ಟರ್
