prettyPhoto Formatters (7.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Previous
ku: پێشوو

en: Next
ku: دواتر

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Original image
ku: وێنەی ڕاستەقینە

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە

en: Image style: @style
ku: شێوازی وێنە:‌ @style
