prettyPhoto Formatters (7.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Next
mn: Дараах

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Default
mn: Анхны утга

en: Theme
mn: Загвар

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр
