prettyPhoto Formatters (7.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Previous
mr: मागील

en: Next
mr: पुढील

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Original image
mr: मूळ छायाचित्र

en: Normal
mr: साधारण

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: here
mr: येथे

en: Close
mr: बंद

en: View mode
mr: दृश्य प्रस्थिती
