prettyPhoto Formatters (7.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Previous
my: ယခင်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Original image
my: မူလရင်းမြစ် ဓာတ်ပုံ

en: Normal
my: ပုံမှန်
