prettyPhoto Formatters (7.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Normal
ne: साधारण

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: View mode
ne: हेर्ने शैली
