prettyPhoto Formatters (7.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Previous
nn: Forrige

en: Next
nn: Neste

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Default
nn: Standard

en: here
nn: her

en: Close
nn: Lukk
