prettyPhoto Formatters (7.x-1.0-beta1) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Previous
or: ପୂର୍ବ

en: Next
or: ପର

en: Save configuration
or: ବିନ୍ୟାସକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ
