prettyPhoto Formatters (7.x-1.0-beta1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Next
os: Дарддæр

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Default
os: Æнæивд
