prettyPhoto Formatters (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (36 entries)

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Next
pl: Dalej

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Default
pl: Domyślny

en: Theme
pl: Skórka

en: Original image
pl: Oryginalny obrazek

en: Normal
pl: Zwykły

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: here
pl: tutaj

en: Padding
pl: Dopełnienie

en: Close
pl: Zamknij

en: Default height
pl: Domyślna wysokość

en: Default width
pl: Domyślna szerokość

en: Slow
pl: Wolno

en: Fast
pl: Szybko

en: Animation speed
pl: Prędkość animacji

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Keyboard shortcuts
pl: Skróty klawiszowe

en: Autoplay
pl: Autoodtwarzanie

en: Expand
pl: Rozwiń

en: Opacity
pl: Przeźroczystość

en: Load only on the listed pages.
pl: Wczytaj tylko na wyświetlonych stronach.

en: Load on every page except the listed pages.
pl: Wczytaj na każdej stronie z wyjątkiem wyświetlonych stron.

en: Enable lightbox2 on specific pages
pl: Włącz lightbox2 na wybranych stronach

en: Displays image files in a popup lightbox.
pl: Wyświetla pliki obrazów w wyskakującym okienku lightbox.

en: Show title
pl: Wyświetl tytuł

en: Facebook Share
pl: Udostępnij na facebooku

en: Slideshow speed
pl: Szybkość pokazu slajdów

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: Image style: @style
pl: Styl obrazków: @style

en: View mode
pl: Tryb widoku

en: Facebook Like
pl: Facebookowe lubię to

en: Rendered as @mode
pl: Wygenerowano jako @mode
