prettyPhoto Formatters (7.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Next
ps: بل

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Default
ps: تلواله

en: Theme
ps: ویینه

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Close
ps: تړل

en: Installed
ps: لګول شوي
