prettyPhoto Formatters (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: Previous
pt: Anterior

en: Next
pt: Seguinte

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Ativado

en: Default
pt: Predefinido

en: Theme
pt: Tema

en: Original image
pt: Imagem original

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: Close
pt: Fechar

en: Installed
pt: Instalado

en: Autoplay
pt: Início automático

en: Expand
pt: Expandir

en: None (original image)
pt: Nenhuma (imagem original)

en: Image style: @style
pt: Estilo da imagem: @style

en: View mode
pt: Modo de visualização

en: Rendered as @mode
pt: Renderizado como @mode
