prettyPhoto Formatters (7.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Expand
sq: Shpalos
