prettyPhoto Formatters (7.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Previous
th: ก่อนหน้า

en: Next
th: ถัดไป

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Close
th: ปิด

en: Installed
th: ติดตั้ง

en: View mode
th: โหมดของวิว
