prettyPhoto Formatters (7.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: here
ug: بۇ يەر

en: Close
ug: يېپىش

en: Default width
ug: سۈكۈتتىكى كەڭلىكى
