prettyPhoto Formatters (7.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Previous
ur: گزشتہ

en: Next
ur: اگلا

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Default
ur: طے شدہ

en: Normal
ur: عمومی

en: View mode
ur: دیکھنے کے موڈ
