prettyPhoto Formatters (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (25 entries)

en: Previous
vi: Trước

en: Next
vi: Tiếp

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Default
vi: Mặc định

en: Theme
vi: Sắc thái

en: Original image
vi: Hình ảnh gốc

en: Normal
vi: Bình thường

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: here
vi: ở đây

en: Close
vi: Đóng

en: Default width
vi: Bề rộng mặc định

en: Slow
vi: Chậm

en: Fast
vi: Nhanh

en: Animation speed
vi: Tốc độ hoạt hình

en: Installed
vi: Đã cài đặt

en: Keyboard shortcuts
vi: Phím tắt

en: Autoplay
vi: Tự động phát

en: Expand
vi: Mở rộng

en: None (original image)
vi: Không (ảnh gốc)

en: Image style: @style
vi: Kiểu dáng ảnh: @style

en: View mode
vi: Chế độ hiển thị

en: window
vi: cửa sổ
