prettyPhoto Formatters (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Next
az: İrəli

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Default
az: Susmaya görə

en: Theme
az: Tema

en: Original image
az: Orginal şəkil

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Close
az: Bağlı

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: Autoplay
az: Avtoişəsalma
