prettyPhoto Formatters (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Default
be: Прадвызначана

en: Theme
be: Тэма

en: Original image
be: Сапраўдная выява

en: Normal
be: Нармальны

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Installed
be: Усталявана

en: Expand
be: Разгарнуць

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)

en: Image style: @style
be: Стыль выявы: @style

en: View mode
be: Лад выгляду
