prettyPhoto Formatters (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Default
ca: Per defecte

en: Theme
ca: Tema

en: Original image
ca: Imatge original

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: here
ca: aquí

en: Close
ca: Tanca

en: Animation speed
ca: Velocitat de l'animació

en: Installed
ca: Instal·lat

en: Keyboard shortcuts
ca: Tecles de drecera

en: Autoplay
ca: Reproducció automàtica

en: Expand
ca: Expandeix

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)

en: Image style: @style
ca: Estil de la imatge: @style

en: View mode
ca: Mode de visualització

en: Rendered as @mode
ca: Mostra-ho com @mode
