prettyPhoto Formatters (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (28 entries)

en: Previous
da: Forrige

en: Next
da: Næste

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Default
da: Standard

en: Theme
da: Tema

en: Original image
da: Originalt billede

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: here
da: her

en: Close
da: Luk

en: Default height
da: Standardhøjde

en: Default width
da: Standardbredde

en: Slow
da: Langsom

en: Fast
da: Hurtig

en: Installed
da: Installeret

en: Keyboard shortcuts
da: Tastaturgenveje

en: Expand
da: Udvid

en: Load only on the listed pages.
da: Indlæst kun på de viste sider.

en: Load on every page except the listed pages.
da: Indlæs på hver side undtagen de viste.

en: Enable lightbox2 on specific pages
da: Aktivér lightbox2 på specifikke sider

en: Displays image files in a popup lightbox.
da: Viser billedfiler i en pop op lightbox.

en: Show title
da: Vis titel

en: Allow resize
da: Tillad skalering

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)

en: Image style: @style
da: Billedformat: @style

en: Rendered as @mode
da: Renderet som @mode
