prettyPhoto Formatters (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Default
et: Vaikimisi

en: Theme
et: Teema

en: Original image
et: Algne pilt

en: Normal
et: Tavaline

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: here
et: siin

en: Close
et: Sulge

en: Installed
et: Paigaldatud

en: Autoplay
et: Automaatne esitamine

en: Expand
et: Ava

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Image style: @style
et: Pildi stiil: @style

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: Rendered as @mode
et: Esitatud kui @mode
