prettyPhoto Formatters (7.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Previous
gu: પાછળનું

en: Next
gu: આગળ

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Normal
gu: સામાન્ય

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Close
gu: બંધ
