prettyPhoto Formatters (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (48 entries)

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következő

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Theme
hu: Smink

en: Original image
hu: Eredeti kép

en: Normal
hu: Általános

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: here
hu: ide

en: Padding
hu: Belső margó

en: Close
hu: Bezár

en: Default height
hu: Alapértelmezés szerinti magasság

en: Default width
hu: Alapértelmezett szélesség

en: Slow
hu: Lassú

en: Fast
hu: Gyors

en: Animation speed
hu: Animáció sebessége

en: Installed
hu: Telepített

en: Keyboard shortcuts
hu: Billentyűparancsok

en: Autoplay
hu: Automatikus lejátszás

en: Expand
hu: Kiterjeszt

en: Autoplay slideshow
hu: Automatikus vetítés

en: Opacity
hu: Átlátszatlanság

en: Load only on the listed pages.
hu: Betöltés csak a felsorolt oldalakon.

en: Load on every page except the listed pages.
hu: Betöltés mindenhol a felsorolt oldalakat kivéve.

en: Enable lightbox2 on specific pages
hu: Lightbox2 engedélyezése a meghatározott oldalakon

en: Displays image files in a popup lightbox.
hu: Képfájlok megjelenítése egy felugró ablakban.

en: Tweet
hu: Csirip

en: Show title
hu: Cím megjelenítése

en: Dark rounded
hu: Sötét lekerekített

en: Dark square
hu: Sötét szögletes

en: Light rounded
hu: Világos lekerekített

en: Light square
hu: Világos szögletes

en: Allow resize
hu: Átméretezés engedélyezése

en: Close mode
hu: Bezárás módja

en: Slideshow speed
hu: Diavetítés sebessége

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Image style: @style
hu: Képstílus: @style

en: View mode
hu: Nézetmód

en: Resize the photos bigger than viewport.
hu: Képek átméretezése nagyobbra, mint a kijelölt hely.

en: If set to true, only the close button will close the window.
hu: Ha engedélyezett, akkor csak a bezárás gombbal csukható be az ablak.

en: Rendered as @mode
hu: Leképzés, mint @mode

en: YouTube video size
hu: YouTube video mérete

en: YouTube video: 450px by 315px
hu: YouTube video: 450 x 315 képpont

en: iFrame width
hu: iFrame szélessége

en: iFrame height
hu: iFrame magassága
