prettyPhoto Formatters (7.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Original image
hy: Օրիգինալ նկար

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Installed
hy: Տեղադրված

en: None (original image)
hy: Չկա (օրիգինալ նկար)

en: Image style: @style
hy: Նկարի ոճ: @style

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ
