prettyPhoto Formatters (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Default
lt: Numatytasis

en: Theme
lt: Tema

en: Original image
lt: Originalus paveikslėlis

en: Normal
lt: Normalus

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: here
lt: čia

en: Close
lt: Uždaryti

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Expand
lt: Išplėsti

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Image style: @style
lt: Paveikslėlio stilius: @style

en: View mode
lt: Peržiūros būsena
