prettyPhoto Formatters (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Theme
lv: Tēma

en: Original image
lv: Oriģinālais attēls

en: Normal
lv: Normāls

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: here
lv: šeit

en: Close
lv: Aizvērt

en: Default height
lv: Noklusējuma augstums

en: Default width
lv: Noklusējuma platums

en: Installed
lv: Instalēts

en: Autoplay
lv: Automātiskā atskaņošana

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)

en: Image style: @style
lv: Attēla stils: @style

en: View mode
lv: Skata režīms
