prettyPhoto Formatters (7.x-1.0-beta1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Previous
ml: മുന്നത്തെ

en: Next
ml: അടുത്തത്

en: Save configuration
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍ സൂക്ഷിക്കൂ

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Original image
ml: യഥാർത്ഥ ചിത്രം
