prettyPhoto Formatters (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Previous
fa: قبلی

en: Next
fa: بعدی

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Theme
fa: پوسته

en: Original image
fa: تصویر اصلی

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Close
fa: بستن

en: Installed
fa: نصب شده

en: Opacity
fa: مبهمیت

en: None (original image)
fa: هیچ (تصویر اصلی)

en: Image style: @style
fa: سبک تصویر:  @style

en: View mode
fa: نحوه نمایش
