prettyPhoto Formatters (7.x-1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Next
sr: Следећи

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Default
sr: Подразумевано

en: Theme
sr: Тема

en: View mode
sr: Врста приказа
