prettyPhoto Formatters (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (23 entries)

en: Previous
tr: Önceki

en: Next
tr: Sonraki

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Default
tr: Varsayılan

en: Theme
tr: Tema

en: Original image
tr: Özgün görsel

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: here
tr: buraya

en: Close
tr: Kapat

en: Default height
tr: Öntanımlı yükseklik

en: Default width
tr: Öntanımlı genişlik

en: Installed
tr: Kurulu

en: Keyboard shortcuts
tr: Klavye kısa yolları

en: Autoplay
tr: Otomatik oynatma

en: Expand
tr: Genişlet

en: Allow resize
tr: Yeniden boyutlandırmaya izin ver

en: None (original image)
tr: Hiçbiri (özgün resim)

en: Image style: @style
tr: Resim stili: @style

en: View mode
tr: Görünüm kipi

en: Rendered as @mode
tr: @mode olarak görüntüsü oluşturuldu
