Previous/Next API (7.x-2.0-beta1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Content types
ast: Triba de conteníos

en: None
ast: Nengún

en: Node ID
ast: ID del noyu

en: Display
ast: Pantalla
